Ota yhteyttä

Kiinnostuitko? Soita meille +358 405517777 tai pistä sähköpostia osoitteeseen myynti@dreamfaktori.fi.

Voit lähettää meille myös viestin alla olevalla lomakkeelle.

Lähetä viesti

Jokaisella yrityksellä ja yrittäjällä on unelmia. Tule mukaan joukkoomme laittamaan unelmasi toteen. We don't just make dreams, we fulfill them.

Yhteystiedot

Dreamfaktori, Anmara Oy

Y-Tunnus: 0696016-8

Verkkolaskutustiedot

Nimi: Anmara Oy

Verkkolaskuosoite: 003706960168

Operaattoritunnus: BAWCFI22

Välittäjä: Basware Oyj


Pyydämme asiakkaitamme lähettämään kirjanpitoaineiston osoitteeseen aineisto@dreamfaktori.fi.

Olemme Lemonsoft tilitoimistokumppani.

Dream Team

Anne Ranta-Pere
Toimitusjohtaja
+358 440999722
anne@dreamfaktori.fi
Eetu Peiponen
Asiakaspäällikkö
+358 452641445
eetu@dreamfaktori.fi
Tuukka Ranta-Pere
Myyntipäällikkö
+358 405517777
tuukka@dreamfaktori.fi
Petteri Koskivuori
Kirjanpitäjä
+358505918490
petteri@dreamfaktori.fi
Anna Risto
Kirjanpitäjä
anna@dreamfaktori.fi
Lotta Miettinen
Kirjanpitäjä
lotta@dreamfaktori.fi